Svastara
Dobrodosli na Forum "Svastara"

Zelimo vam lepe, prijatne i korisne trenutke
provedene na forumu i sajtu, ako se registrujete
nacicete jos mnogo toga zanimljivog, uzivajteee

Svastara

Dobrodosli na Forum :::SVASTARA::: ovde mozete da pisete o cemu vi zelite
 
HomeTOSE PROEVSKI, ZASEKOGAS VO NASITE SRCA I_icon_mini_portalFAQ/УпутствоРегиструј сеПриступи

Share
 

 TOSE PROEVSKI, ZASEKOGAS VO NASITE SRCA

Go down 
АуторПорука
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 16
Bodovi : 31
Datum upisa : 28.07.2009
Godina : 39
Lokacija : Bitola-Beograd

TOSE PROEVSKI, ZASEKOGAS VO NASITE SRCA Empty
ПорукаНаслов: TOSE PROEVSKI, ZASEKOGAS VO NASITE SRCA   TOSE PROEVSKI, ZASEKOGAS VO NASITE SRCA Icon_minitimeSun Aug 09, 2009 4:09 pm

TOSE PROEVSKI, ZASEKOGAS VO NASITE SRCA Tose_proeski_largeТОШЕ,


Ни беше огромна чест што од самиот почеток ни ја укажа довербата да
дадеме скромен придонес во презентирањето на твојата кариера во светот.
Ни беше задоволство низ годините да соработуваме со тебе, а тоа го
правевме со многу љубов и взаемно почитување.


Денес,
16.10.2007 год, кобен за тебе и за твојата младост, со огромна тага во
нашите срца, те испраќаме од овој свет. Не хранеше и не напојуваше со
твојата музика, со твојот глас, со твојата доблест, со твојата
позитивна енергија. Мали се зборовите со кои можеме да ја опишеме
твојата големина, само едно е сигурно, ти Тоше, засекогаш ќе останеш во
нашите срца.


Сочувствуваме со болката и тагата на твоите најблиски.

Вечна ти слава и почивај во мир.
Назад на врх Go down
http://svastaraa.forumsc.net
 
TOSE PROEVSKI, ZASEKOGAS VO NASITE SRCA
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Svastara :: Sve o Tosetu Proeskom-
Скочи на: